Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet stacjonarny w Play za darmo przez 6 miesięcy!

avatar
1
Obowiązuje do: odwołania
Play światłowód promocja

Promocja Internetu stacjonarnego Play! Właśnie teraz możesz zyskać aż 6 miesięcy za 0 zł!

Internet w Play za 0 zł przez 6 miesięcy

Wybierz Internet stacjonarny Play z umową na 2 lata i zyskaj 6 miesięcy za darmo. Oto przykładowy pakiet domowy fioletowego operatora:

Promocja obowiązuje przy Internecie stacjonarnym 600 Mb/s oraz światłowodowym 600 Mb/s i 1 Gb/s. Dzięki niej średni koszt tego pierwszego wynosi tylko 39 zł miesięcznie!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLAY INTERNET NA PLAY.PL

Play oferuje – jak sam to określa – najtańszą ofertę Internetu stacjonarnego na rynku. Ceny w Play zaczynają się już od 35 zł miesięcznie w przypadku umowy bezterminowej! A tak oto prezentują się 3 pakiety w dwuletniej umowie:

  • 35 zł – 150 Mb/s
  • 40 zł – 300 Mb/s
  • 50 zł – 600 Mb/s

Powyższe ceny zawierają już rabat -10 zł miesięcznie. W każdym przypadku otrzymasz za 0 zł router Wi-Fi. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 50 zł. Promocja operatora nie obejmuje oferty z umową na czas nieokreślony. Wybierając łącze 600 Mb/s z umową na 24 miesiące, będziesz płacił tylko przez 18 – 6 miesięcy będzie za darmo!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Przy takich ucieczkach z Play to jakie są gwarancje że za 6 miesięcy jeszcze będzie istniał? 😂😂😂

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.