Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

1 GB Internetu za darmo w Play

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Logo Play

Logo Play

Play zorganizował przy współpracy z Gimperem – znanym youtuberem – specjalną promocję. Dostaniemy w niej 1 GB pakietu internetowego za darmo! Akcja promocyjna trwa od 17 do 19 lutego.

1 gigabajt za 1 SMS

Darmowe 1 GB dotyczy użytkowników ofert na kartę Play. Aby go otrzymać, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści GRAM na numer 146. Pakiet internetowy będzie aktywowany w ciągu 24 godzin i jest ważny przez 30 dni. Promocja jest jednorazowa i można z niej skorzystać (aktywować pakiet) tylko do 19 lutego.

Przykładowa oferta na kartę:

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: