Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Gwarancja najniższej ceny w Play – rabaty na prawie 200 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play rabaty na telefony

Cenowa okazja na kolejne telefony w Play. Fioletowy operator obniża ceny blisko 10 modeli, w jednej nowości. Rabaty sięgają blisko 200 zł.


>>> Recenzja Sony Xperia 10 <<<


Największe rabaty obejmują model Sony Xperia 10 i Huawei P Smart Z. Są to smartfony ze średniej półki cenowej.

Play rabaty na telefony

  • Sony Xperia 10 – rabat do 178 zł
  • Huawei P Smart Z – rabat do 188 zł

Powyższe (a także pozostałe) smartfony w promocji Gwarancja najniższej ceny Play są oferowane już od symbolicznej złotówki. Xperia 10 dostępna jest kolorze czarnym i srebrnym, z kolei P Smart Z – w zielonym, niebieskim oraz czarnym.

O pozostałych, w większości mniej przecenionych modelach, pisaliśmy początkiem września. Huawei P Smart Z – który jest w ofercie Play od lipca – nie był wówczas objęty promocją. Obniżone ceny obowiązują niemal do końca tego tygodnia.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.