Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Taniej nawet o 550 zł w Play dla firm

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Galaxy Note 10 abonament

Galaxy Note10+

Play obniża ceny wybranych smartfonów w ofercie dla firm. Rabaty wynoszą nawet do 550 zł + VAT.

Recenzja Xiaomi Mi Band 4 ->

Fioletowy operator przecenił kilka smartfonów o kilkadziesiąt złotych, jednak to 2 modele oferowane są obecnie w niższych cenach. Mowa o Samsungu Galaxy Note10 i Note10+, których ceny są niższe o odpowiednio 500 i 500 zł + VAT!

Opłata startowa za oba biznesowe flagowce zależy od wybranego abonamentu i zaczyna się od 399 zł netto. Play zapewnia w ramach umowy m.in. nielimitowane usługi głosowe i tekstowe, a także spory pakiet internetowy. Telefony oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych.

To nie wszystko! W ofercie Play dla firm znajdziemy także Xiaomi Mi 9 Lite z Mi Band 4 w prezencie. Smartfon chińskiego producenta dostaniemy już za 1 zł + VAT (1,23 zł brutto).


>>> Przejdź do promocji <<<

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.