Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play światłowód + 2 karty SIM za 60 zł netto dla firm!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play światłowód promocja

Na swoim oficjalnym blogu Play fioletowy operator promuje najtańszą na rynku ofertę dla firm. Dostaniesz w niej światłowód oraz 2 karty SIM za jedyne 60 zł netto!

Play dla firm

Co Play zapewnia na swoich kartach SIM? Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a także 40 GB transferu na pełnej prędkości.

Do obu kart SIM dochodzi łącze światłowodowe o prędkości do 150 Mb/s. To wszystko dostaniesz za jedyne 60 zł netto, a więc 73,80 zł z VAT! Oferta jest dostępna od 6 października zarówno dla klientów Play, jak i UPC. Do pakietu możesz dokupić kolejne karty SIM w cenie 25 zł netto (30,75 zł brutto) za sztukę. Fioletowy operator rekomenduje następujące smartfony dla biznesu:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów