Liczne bonusy i rabaty w Formule Biznes Box sieci Play

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania

2 karty SIM w Play dla firm

Operator Play wprowadził liczne bonusy w jednej ze swoich taryf dla firm – Formuła Biznes Box. Jest taniej i lepiej niż dotychczas.

Liczne bonusy w Formule Biznes Box

Formuła Biznes Box w wariancie z 2 kartami SIM (odpowiednik Formuły Duet w abonamencie indywidualnym) zapewnia:

  • 2 numery
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich
  • nielimitowany Internet w smartfonie

To wszystko w promocyjnej cenie 49,99 zł netto (61,49 zł brutto – wcześniej 66,42 zł brutto). Co więcej, za przeniesienie co najmniej jednego numeru, dostajemy bezpłatny Internet do naszego biura i to nie na okres 6 miesięcy – jak dotychczas – ale na całą umowę! Jeżeli zdecydujemy się w Play dla firm na wariant z routerem od operatora, to musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami wynoszącymi 10 zł miesięcznie.

Formuła Biznes Box w wariancie z 1 kartą SIM:

Formuła PERFECT

25mies.
MINUTY
bez
limitu
SMS
bez
limitu
INTERNET
10 GB
MIESIĘCZNIE MIES.
36,90
porównaj

Jak widać, 2 osobne umowy w Formułe Biznes Box kosztują o ponad 12 zł więcej miesięcznie niż wariant z 2 kartami SIM. Ponadto w pakiecie łączonym dostajemy znacznie więcej bonusów. Możemy bowiem skorzystać z dodatkowych usług w cenie po 9,99 zł każda, a które będą darmowe przez pierwsze 6 miesięcy: własnej strony firmowej (adres internetowy, kreator WWW, e-mail) i telefonu stacjonarnego. Dla najbardziej wymagających czeka również oferta z telefonem od 10 zł miesięcznie. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji

avatar
Wybrane oferty: