Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Biuro Obsługi Klienta za 0 zł w Play

avatar
Obowiązuje do: odwołania
darmowy BOK w Play za 0 zł

Od 1 stycznia Play wprowadza darmowe połączenia do Biura Obsługi Klienta. Zmiany na lepsze nastąpią także w innych sieciach komórkowych związanych z Play.

Darmowe BOK w Play

Ceny połączeń głosowych wykonanych do Obsługi Klienta w sieciach Play, Red Bull Mobile, Virgin Mobile oraz Fakt Mobile będą wynosiły tyle, ile w cenniku danego planu taryfowego wynosi koszt minuty połączenia krajowego z numerem komórkowym sieci Play.

Przykładowa oferta Virgin Mobile:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI #GIGAMAKS Z 1500 GB EKSTRA NA VIRGINMOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Co to oznacza? Jeśli w swojej ofercie masz nielimitowane połączenia do Play to za telefon do Obsługi Klienta nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

W praktyce praktycznie wszystkie oferty, pakiety czy plany taryfowe sieci Play, Red Bull Mobile i Virgin Mobile (trochę inaczej może sprawa wyglądać w Fakt Mobile, ale i w nim znajdziesz pakiety z minutami no limit) będą zapewniać nielimitowane/darmowe połączenia do Biura Obsługi Klienta.

Zmiany wchodzą w życie z dniem 1 stycznia 2023 roku.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: