Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Promocja w Market Play – Samsung Galaxy Active tańszy o 100 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Samsung Galaxy Active promocja

Mega cena na Samsung Galaxy Active w Market Play! Kup smartwatcha południowokoreańskiego producenta na play.pl i zaoszczędź na nim aż 100 zł!

Recenzja Samsung Galaxy Watch

Galaxy Active taniej o 100 zł

Promocyjna cena dotyczy zegarków oferowanych bez kosztów abonamentu, jeżeli jednak preferujesz ofertę abonamentową, to Samsung Galaxy Active dostępny jest w niej już od symbolicznej złotówki np. w Play Solo M 5G 75.

Przejdź do promocji

Wracając do promocji operatora, cena Galaxy Active spada z 499 do zaledwie 399 zł. Jakby tego było mało, Play udostępnia go także na raty 0%! RRSO wynosi 0%, a Samsunga Galaxy Active będziesz spłacał w 10 ratach po 39,90 zł.

Smartwatch Samsung Galaxy Active dostępny jest w kolorze czarnym i złotym. Odcień zielony jest obecnie (stan na 30.06.2021) niedostępny. Fioletowy operator nie informuje jak długo utrzymają się promocyjne ceny – być może do odwołania i/lub wyczerpania zapasów smart zegarków Samsunga.

Zobacz też: przedsprzedaż Huawei Watch 3 w Play

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów