Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najnowszy Xbox w Play! Przedprzedaż od 1 zł na start

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Xbox S Xbox X przedsprzedaż

Premiera najnowszych Xboxów dopiero za miesiąc, ale już teraz możesz je zamówić w ofercie przedsprzedażowej Play. Opłaty startowe zaczynają się od symbolicznej złotówki.

Najlepsze telefony do gier

W ofercie Play zadebiutował Xbox Series S 512 GB oraz Xbox Series X 1 TB. Dostępne są w wielu abonamentach, np. Solo M za 95 zł miesięcznie.

Przejdź do promocji ->

W konfiguracji Solo M 95 Xbox Series S 512 GB kosztuje tylko 1 zł na start! Umowa na abonament trwa 24 miesiące, natomiast opłata za urządzenie jest rozłożona na 3 lata. Można oczywiście zmienić opłatę na 24 lub też 48 miesięcy, w zależności od osobistych preferencji.

Ceny Xboxa Series X 1 TB zaczynają się od 179 zł w abonamencie Solo HOMEBOX 145 zł miesięcznie (w tym 60 zł rata za sprzęt; umowa/raty na 24/36 miesięcy). Oprócz ofert indywidualnych, Play poleca jeszcze oferty Duet oraz Rodzina – w końcu na konsoli najlepiej gra się w więcej osób!

Planowana data premiery to 10 listopad 2020. Data debiutu i wysyłki może ulec jeszcze zmianie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.