Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Telefon tygodnia w Play – Huawei P Smart za 1 zł

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Sieć Play promuje na swojej witrynie internetowej model Huawei P Smart. Dostępny jest on w abonamencie dla osób fizycznych już za symboliczną złotówkę.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Huawei P Smart za 1 zł w Play

Huawei P Smart telefonem tygodnia w Play. Co to oznacza? Często znaczne przeceny, sięgające w przypadku Samsunga Galaxy S8 nawet ponad 1000 zł! Tym razem takich rabatów nie uświadczymy, ale i tak model chińskiego producenta kupimy już za 1 zł w poniższym abonamencie:

Huawei P Smart 1 zł

Kwota 80 zł zawiera rabat -10 zł za przeniesienie numeru. Zachowując swój dotychczasowy numer – co jest przecież bardzo wygodne – zaoszczędzamy jednocześnie aż 240 zł w skali umowy. Zobaczmy jednak jak wyglądają różne konfiguracje umowy z nowym numerem:

  • Stan Nielimitowany Solo 60 – 619 zł na start, 60 zł miesięcznie, 2109 zł przez 2 lata
  • Stan Nielimitowany Solo 80 – 199 zł na start, 80 zł miesięcznie, 2169 zł przez 2 lata
  • Stan Nielimitowany Solo 100 – 1 zł na start, 100 zł miesięcznie, 2451 zł przez 2 lata

Jeżeli zdecydujemy się przenieść numer do fioletowego operatora, należy od powyższych kwot końcowych odjąć 240 zł (10 zł x 24 miesiące). W przypadku abonamentu Stan Nielimitowany Solo z Huawei P Smart nie opłaca się zamawiać wariantów za ponad 100 zł, gdyż już w tej konfiguracji otrzymamy minimalną cenę za telefon. Niezależnie od wysokości miesięcznego zobowiązania oferowane usługi (pakiet minut, SMS/MMS, Internetu itd.) jest taki sam, nie ma sensu więc przepłacać.

Huawei P Smart dostępny jest w kolorze niebieskim i czarnym.

Przejdź do promocji

Telefon tygodnia w Play – Huawei P Smart za 1 zł
5 (100%) 3 głosów

avatar