Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 miesiące abonamentu za 0 zł na Nowy Rok w Play

avatar
Obowiązuje do: zakończona
Play abonament 0 zł na 3 miesiące

Play wprowadza darmowy abonament na Święta, a nawet na dłużej! Zamów teraz abonament operatora online, a nie będziesz za niego płacił przez 3 miesiące.

Aktualizacja: obecnie otrzymasz w Play 1 miesiąc gratis

Promocja Play na Święta

„Zamów abonament już dziś, zapłać na wiosnę” to hasło przewodnie najnowszej promocji Play na Święta. Obowiązuje ona w każdym abonamencie indywidualnym Play Oferta.

Przykładowy abonament z telefonem:

Świąteczna promocja operatora obejmuje abonamenty:

  • Oferta S
  • Oferta S+
  • Oferta M
  • Oferta L
  • Oferta Homebox

SKORZYSTAJ Z NOWOROCZNEJ PROMOCJI NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 270 zł – najdroższy abonament, Oferta Homebox, kosztuje miesięcznie 90 zł. Przez kwartał nie zapłacisz więc 270 zł! Będziesz opłacał abonament dopiero od 4 2 miesiąca.

Nieważne, czy wybierzesz nowy numer, czy przeniesiesz stary do Play – zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu. Fioletowy operator nie informuje wprost do kiedy możesz załapać się na świąteczny bonus, ale według BOK promocja „może zostać wycofana w każdym momencie” i zapewne tak się stanie w okolicy Świąt Bożego Narodzenia.

Aktualizacja: Promocja jest wciąż dostępna w ramach noworocznych okazji Play. Nieoficjalnie wiadomo, że ma obowiązywać do końca stycznia 2022!

Bonus dostępny jest wyłącznie online – w salonie nie dostaniesz tak korzystnych warunków z rabatem na 3 miesiące 1 miesiąc! Jeżeli zastanawiałeś się nad abonamentem Play, to teraz jest najlepszy moment na podpisanie umowy!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: