Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Telefon komórkowy + stacjonarny za 35 zł w Play

1
Obowiązuje do: odwołania

Nie chcesz rezygnować z telefonu stacjonarnego, lecz jego utrzymanie wydaje się być nieuzasadnione z ekonomicznego punktu widzenia? Co powiesz na ofertę Play z telefonem komórkowym i stacjonarnym za jedyne 35 zł?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

2 numery za 35 zł w Play

Oferta telefonii stacjonarnej i komórkowej zapewnia nielimitowany pakiet minut do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych. Ponadto abonament komórkowy Play (nieco okrojona Formuła Solo S) oferuje również 1 GB transferu danych oraz możliwość wysyłania wiadomości SMS (w cenie 19 groszy za jednego SMS-a).

telefon stacjonarny w Play

Ofertę można wzbogacić o telefony, jak np. Nokię 3310 (2017) czy MaxCom MM721 BB. Opcjonalny wybór urządzenia pociąga za sobą podniesienie miesięcznych rachunków o 10 zł.

Aby skorzystać z oferty, należy zawrzeć 2 osobny umowy lub umowę i aneks w jednym procesie zakupowym. Promocyjna oferta przeznaczona jest dla osób, które przenoszą numer stacjonarny do Play (usługa Play stacjonarny świadczona jest w sieci mobilnej).

Koszt abonamentu 35 zł bez urządzeń uwzględnia rabat za wyrażenie zgód marketingowych w wysokości 10 zł. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 40 zł.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
set Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
set
Gość
set

Po pierwsze Naciągają klientów nie podając informacji, że od momentu podpisania umowy do momentu przeniesienia numeru stacjonarnego płaci się za rozmowy stacjonarne jak za przysłowiowe woły.
Po drugie Miało być 35 zł na miesiąc, a jest 40 zł.
Po trzecie „panienka z okienka” na każde szczegółowe pytanie odpowiadała: Nie muszę tego wiedzieć…”.
Po czwarte to wielkie oszustwo i odradzam wszystkim podpisywanie umowy z PLAY. Gdyby nie straszyli mnie karami umownymi, dawno bym zrezygnował z ich usług.
Z daleka i łukiem omijać tą firmę.

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów