Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Sony Xperia XZ2 w Play + PS4 Slim gratis!

Sony Xperia XZ2 przedsprzedaż w Play
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje

Play uruchomił w ramach swojej oferty przedsprzedaż modelu Sony Xperia XZ2. I to nie z byle jakimi dodatkami, lecz z PlayStation 4 i 3 grami PlayLink w prezencie!

Porównaj oferty na abonament

Sony Xperia XZ2 w Play od 469 zł

Najnowszy Sony Xperia XZ2 oferowany jest w przedsprzedaży Play już od 469 zł. W takiej konfiguracji indywidualny abonament Stan Nielimitowany Solo kosztuje 200 zł miesięcznie:

Sony Xperia XZ2 przedsprzedaż w Play

Można oczywiście obniżyć – przy zachowaniu tych samych warunków umowy – zobowiązanie miesięczne u operatora maksymalnie do 60 zł, ale opłata startowa za sprzęt wzrasta wtedy do 2969 zł. W abonamentach pośrednich cena nowego modelu Sony będzie odpowiednio niższa.

Flagowiec Sony wyposażony jest w ośmiordzeniowego Snapdragona 845 (2,80 GHz), 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia. Na pokładzie znajdziemy również najnowszego Androida w wersji 8.0 Oreo czy aparat fotograficzny o rozdzielczości aż 19 Mpix. Zadbano także o funkcję szybkiego ładowania baterii (pojemność niemal 3200 mAh) i ładowanie indukcyjne Qi.

Liczba produktów objętych akcją jest ograniczona. Przedsprzedaż trwa do 6 kwietnia lub wyczerpania zapasów. Jeżeli chcesz dostać PS4 4 w wersji Slim 500 GB z 3 grami („Wiedza To Potęga”, „Ukryty Plan” oraz „To Jesteś Ty”) musisz się pospieszyć! Więcej na temat warunków przedsprzedaży w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów