Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Przedsprzedaż Sony Xperia XZ2 w Play + PS4 Slim gratis!

Advertisement
Obowiązuje do: 06.04.2018 lub wyczerpania zapasów

Play uruchomił w ramach swojej oferty przedsprzedaż modelu Sony Xperia XZ2. I to nie z byle jakimi dodatkami, lecz z PlayStation 4 i 3 grami PlayLink w prezencie!

Porównaj oferty na abonament

Sony Xperia XZ2 w Play od 469 zł

Najnowszy Sony Xperia XZ2 oferowany jest w przedsprzedaży Play już od 469 zł. W takiej konfiguracji indywidualny abonament Stan Nielimitowany Solo kosztuje 200 zł miesięcznie:

Sony Xperia XZ2 przedsprzedaż w Play

Można oczywiście obniżyć – przy zachowaniu tych samych warunków umowy – zobowiązanie miesięczne u operatora maksymalnie do 60 zł, ale opłata startowa za sprzęt wzrasta wtedy do 2969 zł. W abonamentach pośrednich cena nowego modelu Sony będzie odpowiednio niższa.

Flagowiec Sony wyposażony jest w ośmiordzeniowego Snapdragona 845 (2,80 GHz), 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia. Na pokładzie znajdziemy również najnowszego Androida w wersji 8.0 Oreo czy aparat fotograficzny o rozdzielczości aż 19 Mpix. Zadbano także o funkcję szybkiego ładowania baterii (pojemność niemal 3200 mAh) i ładowanie indukcyjne Qi.

Liczba produktów objętych akcją jest ograniczona. Przedsprzedaż trwa do 6 kwietnia lub wyczerpania zapasów. Jeżeli chcesz dostać PS4 4 w wersji Slim 500 GB z 3 grami („Wiedza To Potęga”, „Ukryty Plan” oraz „To Jesteś Ty”) musisz się pospieszyć! Więcej na temat warunków przedsprzedaży w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji

Przedsprzedaż Sony Xperia XZ2 w Play + PS4 Slim gratis!
5 (100%) 3 głosów

avatar