Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przeceniony Sony Xperia XA1 w Play – ceny od 1 zł

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Sony Xperia XA1 abonament

Play obniżył cenę modelu Sony Xperia XA1. Dostępny jest teraz od symbolicznej złotówki w abonamencie dla osób fizycznych – zarówno w wariancie indywidualnym, jak i pakiecie duet oraz rodzinnym.

Porównaj oferty na abonament

Xperia XA1 za 1 zł w Play

Sony Xperia XA1 kosztował wcześniej 199 zł w poniższym abonamencie Stan Nielimitowany Solo:

Sony Xperia XA1 abonament

Obecnie w tej samej konfiguracji zapłacimy za niego tylko 1 zł w jednorazowej opłacie startowej. Ten sam rabat w wysokości 198 zł dostaniemy w ofertach duet i pakietach rodzinnych operatora. Tak wyglądają opłaty w abonamencie z kilkoma kartami SIM:

  • 2 karty SIM – 70 zł od osoby
  • 3 karty SIM – 65 zł od osoby

Telefon japońskiego producenta dostępny jest w kolorze czarnym i białym. Na stronie operatora Play zauważymy jeszcze wersję złotą i różową, ale (przynajmniej obecnie, stan na 20.02.2018) są one niedostępne.

Jeżeli zdecydujemy się przenieść numer do abonamentu indywidualnego lub duet otrzymamy rabat -10 zł miesięcznie przez cały okres obowiązywania umowy, a więc 24 miesiące.

Obecne ceny i warunki umowy z Xperią XA1 w Play są bardzo korzystne. Smartfon zadebiutował u tego operatora w maju 2017 roku i pierwotnie kosztował prawie 800 zł w starej Formule M za 55 zł miesięcznie. Teraz dostaniemy znacznie więcej i w kwocie niższej łącznie o ponad 400 zł.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów