Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta Play Solo II z umową bezterminową

1
Play 7 GB bezterminowy abonament
Obowiązuje do: odwołania

Play proponuje alternatywę dla osób rozważających przeniesienie numeru – pakiet Solo II. W przeciwieństwie do innych abonamentów komórkowych tego operatora, umowa jest tu bezterminowa!

Play z umową na ile chcesz!

Jest to zarazem jedna z najtańszych ofert Play! Po rabatach kosztuje miesięcznie tylko 30 zł.

Przejdź do promocji ->

Play zapewnia w niej nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS) i 7 GB transferu (w tym 7,01 GB w UE – po wyczerpaniu limitu korzystanie z Internetu za granicą kosztuje 17,12 zł za 1 GB z naliczaniem co 1 kB). Możesz też swobodnie dzwonić i pisać w ramach roamingu w Strefie Euro – operator nie pobiera za to opłat, nie licząc m.in. numerów infolinii, numerów specjalnych czy rozmów międzynarodowych.

Fioletowy operator nie pobiera też opłaty aktywacyjnej! Przenieś numer do Play i ciesz się tanim abonamentem z umową na ile chcesz. Na abonament 30 zł składają się 2 rabaty po 5 zł:

Wysokość Abonamentu bez rabatów za efakturę i terminowe płatności (5 zł) oraz zgody marketingowe i na profilowanie (5 zł)

Jeżeli nie wyrazisz na nie zgody, abonament wyniesienie maksymalnie 40 zł. Oferta Play Solo II dostępna jest tylko teraz i tylko online!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Katarzyna

Mam pytanie jeżeli wzięłam córce telefon na abonament w ofercie solo II na start dostała 3GB internetu i jej się skończył czy teraz za każdym razem musi go wykupywać przez esemesa żeby mieć w telefonie internet Może jest w tej taryfie jakiś kod żeby miała internet przez więcej czasu bo dostała kod który działa tylko 3 dni i są na nim tylko 3 GB Proszę o informację

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów