Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy J5 (2017) + Gear 360 za 1 zł w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Play oferuje w swoim abonamencie ciekawy zestaw składający się z Samsunga Galaxy J5 i kamery 4K Samsung Gear 360. Całość można dostać już za 1 zł w jednorazowej opłacie startowej. A to nie wszystko.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Galaxy J5 za 1 zł + prezent

Zestaw z Samsungiem Galaxy J5 (2017) i kamerą Gear 360 dostaniemy kilku wariantach abonamentu Play. Oto jeden z nich:

Samsung Galaxy J5 promocja

W powyższej konfiguracji opłata startowa za sprzęt wynosi po rabacie 69 zł. Można ją jeszcze zminimalizować do symbolicznej złotówki, a całość dwuletniego kontraktu wyniesie 2931 zł.

Sprawdź Samsung Galaxy J5 (2017) w pozostałych ofertach Play

Z drugiej strony można obniżyć sam abonament miesięczny, zgadzając się jednocześnie na podwyższenie ceny za urządzenia Samsunga. Wybierając najniższy wariant Solo L za 70 zł miesięcznie, na start wydamy 1039 zł (2769 zł przez 2 lata).

Tylko w abonamentach Solo L dostępna jest promocja Samsunga dla przenoszących numer. Wybierając dowolne urządzenie tego producenta zyskasz aż 9 miesięcy abonamentu za 0 zł!

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów