Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy J5 (2017) za 1 zł w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Tegoroczny średniak Samsunga z serii J - model Galaxy J5 - dostępny jest w sieci Play już od 1 zł. Dodatkowo dla osób przenoszących numer czeka niższy abonament.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Abonament Play tańszy o 10 zł

Samsung Galaxy J5 (2017) dostępny jest w Play za 1 zł już w abonamencie za 90 zł miesięcznie. Jeżeli jednak przeniesiemy numer do Play, to jego cena spada do 80 zł:

Galaxy J5 w Play za 1 zł

Play zapewnia darmową wysyłkę do klienta zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych. Umożliwia również wiele planów taryfowych, w których cena telefonu zależna jest od wysokości abonamentu. Jeżeli zależy nam na jak najniższych opłatach miesięcznych, to zdecydujmy się na abonament za 60 zł. W takiej konfiguracji Galaxy J5 (2017) kosztuje przy odbiorze 749 zł.

Do wyboru mamy egzemplarze w kolorze niebieskim, czarnym oraz złotym.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów