Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy J5 (2017) za 1 zł w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy J5 w Play za 1 zł

Tegoroczny średniak Samsunga z serii J – model Galaxy J5 – dostępny jest w sieci Play już od 1 zł. Dodatkowo dla osób przenoszących numer czeka niższy abonament.

Abonament Play tańszy o 10 zł

Samsung Galaxy J5 (2017) dostępny jest w Play za 1 zł już w abonamencie za 90 zł miesięcznie. Jeżeli jednak przeniesiemy numer do Play, to jego cena spada do 80 zł:

Galaxy J5 w Play za 1 zł

Play zapewnia darmową wysyłkę do klienta zazwyczaj w przeciągu 1-2 dni roboczych. Umożliwia również wiele planów taryfowych, w których cena telefonu zależna jest od wysokości abonamentu. Jeżeli zależy nam na jak najniższych opłatach miesięcznych, to zdecydujmy się na abonament za 60 zł. W takiej konfiguracji Galaxy J5 (2017) kosztuje przy odbiorze 749 zł.

Do wyboru mamy egzemplarze w kolorze niebieskim, czarnym oraz złotym.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: