Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zapłać z Play za pakiety player i TVN24 GO

avatar
Obowiązuje do: odwołania
zapłać z Play player

Zakupy mobilne „Zapłać z Play” i „Zamów z Play” to wygodny, bezpieczny szybki sposób płatności za różnego rodzaju usługi. Teraz w ten sposób zapłacisz też za pakiety playera oraz TVN24 GO.

player i TVN24 GO z Play

Play wprowadził ten sposób płatności dla użytkowników abonamentu Play oraz abonamentu Red Bull Mobile. Oto przykładowe oferty obu sieci:

Przejdź do promocji

Z poziomu konta player możesz zasubskrybować (i dopisać do rachunku Play/RBM) nie tylko wszystkie pakiety player, ale też pakiety Eleven Sports, Eurosport, HBO, Canal+ czy Kanały TV. Pakiety tematyczne możesz zamówić z osobna lub wszystkie razem w Pakiecie UNLIMITED. Teraz czeka na Ciebie promocja!

Przy wybraniu pakietu Player (z reklamami) na 30 dni i skorzystaniu z „Zapłać z Play” pierwszy miesiąc oglądania to tylko 1 grosz! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zaakceptować standardową cenę pakietu wyświetlaną w procesie zakupowym. Obniżoną kwotę (do 1 gr) można zobaczyć na fakturze i w aplikacji Play24 oraz w wiadomości SMS zaraz po zakupie. Każdy klient posiadający numer w Play na abonament może skorzystać z promocji tylko raz.

TVN24 GO daje dostęp do TVN24 oraz do TVN24 BiS. Cała biblioteka reportaży i programów informacyjnych dostępna jest na żywo z opcją cofania do 7 dni.

Wszystko o Play NOW

Z płatności z Play korzysta – jak informował operator pod koniec I kwartału 2021 – przeszło milion jego klientów.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: