Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips Xenium X818 + słuchawki gratis w Play

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Philips Xenium X818 1 zł

Początkiem września pisaliśmy o Philipsie Xenium X818 za 1 zł w Play. Minęły od tego czasu niemal 2 miesiące, a operator zmniejszył ceny urządzenia, a także dorzucił do zestawu słuchawki w prezencie.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Philips Xenium X818 zł od 1 zł

Philipsa Xenium X818 dostaniemy za symboliczną złotówkę (przed przeceną opłata startowa wynosiła 49 zł) w abonamencie za 100 zł miesięcznie. Jeszcze we wrześniu ceny te obowiązywały w umowie za 120 zł na miesiąc.

Philips Xenium X818 1 zł

Taniej jest również m.in. w najtańszym wariancie taryfy Stan Nielimitowany Solo:

W takiej konfiguracji flagowiec Philipsa kosztuje 769 zł. Początkiem września cena ta wynosiła 829 zł, jest więc nieznacznie taniej. Dodatkowo zestaw uzupełniony jest o wyjątkowe słuchawki Philips SHL3060. Promocja dostępna jest wyłącznie w e-shopie operatora. Sam telefon dostępny jest w 2 kolorach: białym i czarnym.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: