Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Philips Xenium X588 + słuchawki bluetooth w Play za 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Play smartfon mocna bateria

Play oferuje słuchawki bluetooth w zestawie z Philipsem Xenium X588. Całość dostaniemy już od symbolicznej złotówki na start.

Smartfon z mocną baterią w Play

Model Philips Xenium X588 otrzymamy po przecenie za 1 zł np. w abonamencie Solo M za 80 zł miesięcznie. Jeżeli chcemy nieco tańszy abonament, to opłata za telefon wzrasta do nieco ponad 300 zł:

Play smartfon mocna bateria

Smartfon charakteryzuje się ogromną (5000 mAh pojemności) baterią z funkcją szybkiego ładowania. Jeżeli zależy Ci przede wszystkim na mocnym akumulatorze i długim czasie pracy, to Xenium X588 jest dla Ciebie idealnym (i tanim) rozwiązaniem.

Na jego pokładzie znajdziemy ponadto m.in. ośmiordzeniowego MediaTeka 1,50 GHz, 3/32 GB pamięci, czytnik linii papilarnych, USB-C i Dual SIM.

Do telefonu otrzymasz w prezencie słuchawki bluetooth.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: