Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowa promocja Play za przeniesienie numeru – rabat przez 6 miesięcy

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play rabat za przeniesienie numeru

Promocja za przeniesienie numeru do sieci Play, w której zyskiwało się 6 (a nawet 9) miesięcy za 0 zł, trwała do 7 listopada. Zastępuje ją zupełnie nowy bonus fioletowego operatora.

Rabat w Play za przeniesienie numeru

Wciąż opłaca się przenieść numer do Play! Dzięki niemu nie będziemy płacić za abonament przez pierwsze pół roku. W przypadku pakietu z telefonem otrzymamy półroczny rabat na abonament i będziemy opłacać jedynie różnicę między ofertą ze sprzętem i bez.

Play rabat za przeniesienie numeru

Play podkreśla wartość rabatu, który działa we wszystkich ofertach Solo S, M oraz L, a także dla każdej zamawianej karty SIM. Przypominamy – Plus w swojej niedawnej promocji daje rabat tylko na główny numer.


Promocja w Plusie – 6 miesięcy abonamentu za 0 zł!


Przy okazji Play obniżył ceny niektórych modeli smartfonów. Wśród nich są m.in.:

  • Huawei Mate 20 Lite – 1 zł na start (w ofercie Solo L z dopłatą 50 zł miesięcznie, rabat 138 zł)
  • Samsung Galaxy J4+ – 1 zł na start(w ofercie Solo M z dopłatą 20 zł miesięcznie)

Rabaty czekają również dla klientów biznesowych. Przenosząc numer do planu taryfowego Biznes Box Ultra można zyskać 6 miesięcy za 0 zł. W przypadku wyboru 3 karty SIM oznacza to oszczędność 600 zł netto (738 zł brutto). Oferta ta zapewnia nielimitowane rozmowy, SMS-y, 20 GB transferu na telefon i dodatkową kartę SIM z Internetem do biura i paczką danych 200 GB na pełnej prędkości. Istnieje również możliwość dokupienia najnowszych smartfonów w atrakcyjnych cenach.

Promocja trwa do odwołania.

Jak sądzicie – czy nowa odsłona promocji Play godnie zastępuje wcześniejszą?

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
3.9/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: