Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Stylowa Nokia 8110 4G w Play za 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
play

Pamiętacie film sci-fi pt. „Matrix” z 1997 roku? Furorę zrobił nie tylko sam obraz rodzeństwa Wachowskich, ale i Nokia 8110, która miała swój niemały epizod w filmie. Play oferuje jej nową wersję już od symbolicznej złotówki.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Kultowa Nokia w Play

Następca popularnego „banana” dostępny jest w sieci Play za 119 zł w poniższym abonamencie:

Odświeżona Nokia 8110 4G występuje w kolorze czarnym.

Możemy również wybrać abonament za 50 zł miesięcznie z telefonem za 1 zł. Za całość dwuletniego kontraktu (telefon, opłata aktywacyjna i abonament) zapłacimy w tej konfiguracji 1251 zł. Stylowy i oryginalny telefon z wysuwaną klapką – której otwarcie i zamknięcie powoduje odebranie i zakończenie połączenia – i fizyczną klawiaturą dostaniemy również w droższych i bardziej rozbudowanych pakietach sieci Play. Jeżeli jednak zależy nam na niskiej cenie zakupu telefonu, to jest to optymalny wybór.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: