Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G8X ThinQ w Play od 399 zł z bonusem

Obowiązuje do: 31.03.2020

W ofercie sieci Play zadebiutował LG G8X ThinQ z podwójnym wyświetlaczem OLED. Jego cena w abonamencie zaczyna się od 399 zł na start.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Topowy smartfon LG kosztuje 399 zł w abonamencie Solo L za 180 zł miesięcznie. Otrzymamy w nim m.in.:

  • nielimitowane minuty
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y
  • transfer 35 GB w Polsce
  • darmowy roaming UE

Oczywiście to tylko jedna z licznych konfiguracji abonamentu Play. Jeżeli zależy nam na niższych rachunkach miesięcznych, warto podnieść nieco cenę telefonu.


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? LG G8X ThinQ kosztuje w Play bez umowy 3999 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 30 GB za 30 zł.


LG G8X ThinQ ma wiele zalet. Oprócz podwójnego wyświetlacza może pochwalić się bardzo szybkim procesorem i dużą pamięcią (Snapdragon 855 i 6 GB RAM), a także świetnym dźwiękiem. Telefon ten ma 32-bitowy przetwornik Hi-Fi Quad DAC z technologią dźwięku przestrzennego DTS:X! LG G8X ThinQ dostępny jest w kolorze czarnym.

Uwaga! Do 31 marca 2020 roku do sprzedawanych telefonów LG G8X ThinQ dołączany jest czek BLIK o wartości 250 zł. Aby odebrać gotówkę z bankomatu nie zapomnij o rejestracji produktu, na co masz czas do 10 kwietnia!


Przejdź do promocji ->

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów