Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG G5 + Watch Style za 1 zł w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Play postanowił zajrzeć w najgłębsze zakamarki swoich magazynów, czego rezultatem jest udostępnienie ciekawego zestawu z LG G5 i Watch Style. Całość jest przeceniona o 170 zł, a cena zakupu - w zależności od konfiguracji abonamentu - zaczyna się od 1 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Sprawdź LG G5 w ofertach innych operatorów

LG G5 + prezent za 1 zł

LG G5 to flagowy model koreańskiego producenta z pierwszej połowy 2016 roku. Co prawda doczekał się już 2 następców (LG G6 i LG G7 ThinQ), to jednak wciąż warto zwrócić na niego uwagę, zwłaszcza, gdy cenisz sobie oryginalność.

LG G5

Południowokoreański flagowiec ma budowę modułową, możesz więc zmienić szybko baterię lub dodać nowy moduł, np. aparat z szerokokątnym obiektywem. Jeżeli chcesz go za symboliczną złotówkę, należy przygotować się na abonament Solo L w wysokości 120 zł miesięcznie. Przez 2 lata trwania kontraktu zapłacimy wtedy łącznie 2931 zł.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów