Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

O 20% tańsze gry z Play na Kinguin

Obowiązuje do: odwołania
Play rabat na gry -20%

Opłacało się czekać na Cyber Monday w Play. Udostępnia on kod rabatowy -20%, którego można wykorzystać na platformie Kinguin.

Gry na Kinguin taniej o 20%

Właśnie teraz możesz kupić upragnioną grę, a zapłacisz za nią dopiero przy opłacaniu najbliższego rachunku telefonicznego. Koszt gry PC będzie zsumowany z abonamentem.

Przejdź do promocji

Zamawiając grę na Kinguin otrzymasz rabat w wysokości -20%. Aby go aktywować, należy wpisać w koszyku kod PLAY20. Wybrany produkt otrzymasz od razu! Kolejną zaletą płatności z Play jest (prócz rabatu) brak konieczności posiadania karty kredytowej czy nawet konta bankowego – wystarczy mieć abonament operatora!

Jak kupić grę PC w Play?

  1. Wybierz metodę płatności Zapłać z Play
  2. Wpisz numer Play na abonament
  3. Odbierz SMS z kodem PIN do potwierdzenia zakupu
  4. Przepisz PIN, zatwierdź i gotowe!

Nie wiadomo jak długo potrwa promocja Play – operator nie podaje takich informacji. Prawdopodobnie będzie ważna do jej wycofania. Jeżeli jesteś klientem Play i miałeś właśnie zamiar sprawić sobie nową grę, to teraz jest na to świetna okazja!

Promocja operatora obowiązuje wyłącznie w abonamencie Play.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.