Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 7 i inne modele od 1 zł w Play na abonament

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
iPhone 5s, 6, 6s i SE za 1 zł w Play

iPhone 5s, 6, 6s i SE za 1 zł w Play

Apple iPhone za symboliczną złotówkę? Jeżeli zgodzisz się na opłaty powyżej 100, a nawet 200 zł, to w tej cenie znajdziesz smartfony sygnowane logiem nadgryzionego jabłka w ofercie Play na abonament. I to w różnych wariantach kolorystycznych.

10 modeli iPhone’a od 1 zł w Play

Najniższe ceny znajdziemy w ofercie z nielimitowanym Internetem Formuła Solo L. W jej podstawowej wersji za 75 zł miesięcznie, iPhone 5s 16 GB kosztuje 929 zł:

Obniżenie ceny iPhone’a 5s 16 GB do 1 zł podwyższa abonament do 125 zł miesięcznie. A oto pozostałe modele za symboliczną złotówkę w jednorazowej opłacie startowej oraz zobowiązanie miesięczne:

Umowa podpisywana jest na okres 24 miesięcy. Poszczególne modele dostępne są w różnych kolorach – prócz podstawowej czerni są to następujące kolory:

  • srebrny
  • złoty
  • różowy
  • Jet Black
  • szary

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.2/5 - (13 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.