Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż iPhone’a XS i XS Max w Play – ceny od 659 zł na start

avatar
1
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
iPhone XS Play

Oferta fioletowej sieci wzbogaciła się o iPhone’a XS oraz XS Max we wszystkich wariantach pojemnościowych. Play oferuje do wyboru modele z dyskiem 64, 256 oraz aż 256 GB. Także bez umowy i w ratach 0%!

iPhone XS w Play

Oto przykładowa oferta Solo L z iPhone XS 64 GB:

iPhone XS Play

W tej konfiguracji opłata startowa za tegorocznego Apple’a wyniesie 3999 zł, co przekłada się łączną kwotę 5969 zł – tyle bowiem zapłacimy przez 2 lata za telefon i abonament. Istnieje oczywiście możliwość obniżenia opłaty startowej do 639 zł, wówczas jednak abonament będzie kosztował miesięcznie 240 zł (6449 zł przez całą umowę).

Sprawdź iPhone’a XS i XS Max w ofertach pozostałych operatorów
PORÓWNAJ OFERTY

Przykładowa oferta z iPhonem XS Max 64 GB:

W przypadku powyższej za iPhone’a XS Max 64 GB zapłacimy jednorazowo na start 3959 zł. Całość kontraktu zamknie się w kwocie 6409 zł. Za przeniesienie numeru do abonamentu Play czeka nas bonus – 6 miesięcy za 0 zł!

Play umożliwia również zamówienie smartfonów bez abonamentu, również na 10 rat 0%! Wysyłka urządzeń rozpocznie się po 1 października.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Bardziej przy decydowaniu się na jakąś ofertę zwracam uwagę na cene oferty nie na jakieś konkretne telefony. Teraz mam ofertę od Virgin Mobil4e z tej oferty MINI 9-9 :D Super sprawa!

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: