Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Lite od 1 zł w Play – 2 zestawy do wyboru

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei P20 Lite abonament

Jeden z popularniejszych smartfonów w naszym kraju, Huawei P20 Lite, dostępny jest w Play od 1 zł. Operator udostępnia z nim 2 różne zestawy z etui lub smartwatchem.


>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 Lite <<<


Play oferuje do wyboru etui ochronne na telefon lub sportowy zegarek Watch 2. Oto przykładowa oferta fioletowego operatora z Huawei P20 Lite:

Huawei P20 Lite abonament

Ceny startowe za sprzęt zaczynają się od symbolicznej złotówki. Zasada jest jedna – im niższa opłata startowa, tym wyższy abonament miesięczny i odwrotnie.

Huawei P20 Lite to jeden z atrakcyjniejszych telefonów w swoim przedziale cenowym. Już niedługo Huawei przedstawi jego następcę – model P30 Lite.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4/5 - (4 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów