Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 Lite od 1 zł w Play – 2 zestawy do wyboru

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Jeden z popularniejszych smartfonów w naszym kraju, Huawei P20 Lite, dostępny jest w Play od 1 zł. Operator udostępnia z nim 2 różne zestawy z etui lub smartwatchem.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Przeczytaj naszą recenzję Huawei P20 Lite <<<


Play oferuje do wyboru etui ochronne na telefon lub sportowy zegarek Watch 2. Oto przykładowa oferta fioletowego operatora z Huawei P20 Lite:

Huawei P20 Lite abonament

Ceny startowe za sprzęt zaczynają się od symbolicznej złotówki. Zasada jest jedna - im niższa opłata startowa, tym wyższy abonament miesięczny i odwrotnie.

Huawei P20 Lite to jeden z atrakcyjniejszych telefonów w swoim przedziale cenowym. Już niedługo Huawei przedstawi jego następcę - model P30 Lite.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów