Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Niezwykły telefon Huaweia jest już dostępny w Play! Fioletowy operator ma w swojej ofercie nietuzinkowego Mate Xs z elastycznym ekranem, do którego dorzuca etui w prezencie.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Huawei Mate Xs w Play

Huawei Mate Xs nie należy do tanich telefonów. Bez umowy kosztuje - uwaga - 9999 zł, ale można go kupić na raty 10x 0% (999,90 zł na miesiąc).

Ten elastyczny smartfon jest również dostępny w abonamencie Play. Oto przykładowa oferta Solo L:

Przejdź do promocji ->

Zestaw sprzedażowy zawiera ochronne etui Leather Case w kolorze czarnym. Huawei Mate Xs oferowany jest w kolorze niebieskim.

Uwaga! Także teraz na play.pl kupisz Samsunga Galaxy Fold za 9000 zł bez umowy. Pierwotnie telefon był dostępny wyłącznie w wybranych placówkach stacjonarnych operatora Play.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów