Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zestaw HTC U12+ i TV Philips od 469 zł w Play

HTC U12+ abonament
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Play oferuje bardzo bogaty zestaw składający się z flagowego smartfona i telewizora 4K marki Philips. Wszystko to dostaniesz już za 469 zł w jednorazowej opłacie startowej.

HTC U12+ w Play

Flagowy HTC U12+ z 2018 roku i telewizor Philips Ultra HD 50PUS6703 kosztuje na start 469 zł, a opłata miesięczna w takiej konfiguracji to 260 zł. Abonament można obniżyć kosztem podwyższenia opłaty startowej. Umowa zawierana jest na 2 lata. Dla przykładu abonament Play z samym flagowcem HTC:

HTC U12+ abonament

HTC U12+ to jeden z najbardziej wyróżniających się ubiegłorocznych smartfonów z górnej półki. W jego wnętrzu kryje się potężny Snapdragon 845, 6 GB RAM, podwójny aparat fotograficzny i bardzo dobre głośniki. Cechą charakterystyczną flagowca są aktywne ramki z technologią Edge Sense 2.

W zestawie – oprócz telefonu, telewizora i karty SIM – otrzymasz także słuchawki dokanałowe HTC, ładowarkę i etui ochronne na smartfona.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów