Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Cashback 100 zł w Play z Hammerem Explorer

Obowiązuje do: 31.01.2020

Hammer Explorer to nowy telefon w ofercie Play. Do końca miesiąca oferowany jest w promocji cashback 100 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Pancerny smartfon kosztuje 1099 zł. Play umożliwia również zakup na raty - 10x 109,90 zł. Hammer Explorer dostępny jest w kolorze srebrnym.

Hammer Explorer może pochwalić się najwyższą ochroną przed pyłem i wodą (IP69). Napędza go czterordzeniowy procesor 2,00 GHz i 3 GB RAM. O długi czas pracy bez ładowania dba potężna bateria o pojemności 5000 mAh.

Wszystko, co musisz zrobić, aby odebrać 100 zł w prezencie:

  1. W okresie 01.01.2020 - 31.01.2020 dokonaj zakupu HAMMERA EXPLORER w sklepach partnerów akcji wyszczególnionych w regulaminie. Następnie wejdź ponownie na tę stronę i do dnia 15.02.2020 wypełnij „Formularz 1” na tej stronie (należy załączyć zdjęcie paragonu lub faktury oraz wpisać numer IMEI zakupionego modelu).
  2. W odpowiedzi, między 16 a 17.02.2020 r na podany adres email lub numer telefonu otrzymasz od nas informację na temat Twojego kodu promocyjnego oraz link do „Formularza 2”. Wypełnij „Formularz 2” podając Twój kod oraz adres pocztowy, na który mamy wysłać prezenty.
  3. Odbierz przesyłkę. Znajdziesz w niej: potwierdzenie przedłużonej gwarancji, indywidualną kartę przedpłaconą HAMMER oraz kod PIN do karty.

Oprócz zwrotu w wysokości 100 zł, otrzymasz także w prezencie gwarancję na 36 miesięcy.

Uwaga - smartfon dostępny jest także w abonamencie. Jego ceny zaczynają się od 1 zł w ofercie Solo M za 95 zł miesięcznie (umowa na 2 lata).


Przejdź do promocji ->

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów