Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play i RBM – 10 zł rabatu na zakupy w sklepie Google

Obowiązuje do: 20.05.2018

10 zł zwrotu w Google Play dla klientów Play i Red Bull Mobile. Użytkownicy abonamentów obu sieci otrzymają do 10 zł rabatu na gry, dodatki, aplikacje, książki czy filmy.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty na abonament

„Cashback w Google Play”

Promocja dostępna jest dla użytkowników ofert postpaid Play i RBM, którzy skorzystają z płatności „Dopisz do rachunku PLAY” przy transakcjach w sklepie Google.

Przykładowa oferta z telefonem:

Google Play rabat 10 zł

Jeżeli aplikacja kosztuje 10 lub mniej złotych, to do faktury zostanie doliczona symboliczna opłata w wysokości 1 grosza. W przypadku wszystkich innych droższych apek zostanie przydzielony rabat -10 zł. Promocja trwa od 20 kwietnia do 20 maja 2018. Mogą z niej skorzystać użytkownicy abonamentu - dla właścicieli pakietów mix i na kartę jest ona niedostępna.

Regulamin promocji.

FAQ promocji.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów