Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S9 i S9+ – przedsprzedaż w Play

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Galaxy S9 abonament

Ruszyła przedsprzedaż Samsunga Galaxy S9 i S9+ w sieci Play. Fioletowy operator oferuje oba modele flagowe w swojej ofercie abonamentowej.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy S9 od 99 zł w Play

Jednorazowa opłata startowa za Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+ zaczyna się od odpowiednio od 99 i 599 zł. Tyle kosztują najnowsze flagowce południowokoreańskiego producenta ofercie no limit za 250-270 zł (o 10 zł mniej w przypadku przeniesienia numeru). Można oczywiście obniżyć abonament np. do 200 zł:

Galaxy S9 abonament

W takiej konfiguracji cena obu modeli flagowych wzrośnie odpowiednio do 1299 i 1699 zł. Abonament operatora zawiera już raty za sprzęt – nie ma więc dodatkowych opłat.

Zamówienie telefonu w przedsprzedaży umożliwia jego szybsze otrzymanie. Jeżeli dokonasz tego do 7 marca, nowy Samsung może dotrzeć kurierem już po 8 marca. Smartfony dostępne są w kolorze czarnym, niebieskim i fioletowym (purple).

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: