Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A5 (2017) + Gear Sport w Play od 39 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Zestaw Galaxy A5 + Gear Sport

Zeszłoroczna generacja Samsunga Galaxy A5 doczekała się już następcy, ale wciąż jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych modeli ze średniej półki cenowej. Teraz w sieci Play dostępny jest w zestawie z Gear Sport w opłacie startowej już od 39 zł.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy A5 (2017) + prezent za 39 zł w Play

Samsung Galaxy A5 (2017) dostępny jest w abonamencie indywidualnym, duet oraz pakiecie rodzinnym. Oto przykładowy abonament z jedną kartą SIM:

Zestaw Galaxy A5 + Gear Sport

W konfiguracji abonamentu Stan Nielimitowany Solo za 100 zł miesięcznie cena zestawu wynosi 1099 zł. Można ją obniżyć do 259 zł, ale wtedy miesięczne rachunki wzrosną ze 100 do 150 zł.

Oto najniższe ceny startowe za zestaw i odpowiadające im opłaty miesięczne (na osobę) w pozostałych abonamentach Play:

  • duet – 39 zł na start, 150 zł miesięcznie
  • rodzina – 39 zł na start, 145 zł miesięcznie

Istnieje również możliwość zamówienia zestawu bez umowy na abonament. Galaxy A5 (2017) z zegarkiem Gear Sport kosztuje 2799 zł. Przesyłka do klienta jest darmowa i dociera do niego zwykle w ciągu 1 lub 2 dni roboczych.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.6/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.