Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość w Play – CAT S61 + etui od 49 zł

avatar
1
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
CAT S61 abonament

W Play zadebiutował nowy superwytrzymały smartfon. CAT S61 – bo o nim mowa – dostępny jest już od 49 zł na start. Do zestawu startowego operator dołącza dodatkowe etui.

Wytrzymały telefon w Play

CAT S61 kosztuje 49 zł w abonamencie bez limitów za 250 zł. Miesięczne zobowiązanie można obniżyć np. do 150 czy 100 zł, lecz wiąże się to z podwyższeniem opłaty za telefon. W tych przypadkach jest to odpowiednio 1549 i 2499 zł na start.

CAT S61 abonament

CAT S61 jest wodoszczelny (norma IP68) i odporny na upadki z wysokości 1,80 m. Jego aluminiowa konstrukcja spełnia normy wojskowe, a kamera termowizyjna FLIR działa w ciemnościach i w zakresie temperatur od -20 do 400 stopni.

Smartfona można polecić tym osobom, którzy potrzebują – np. ze względu na pracę czy uprawiany sport – wytrzymałej konstrukcji.

Zobacz również: najlepsze wytrzymałe telefony.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam
Czy można zakupić u Was etui do cat s 61

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: