Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zapłać z Play za przejazdy w blinkee.city i zgarnij 15 minut jazdy gratis!

Obowiązuje do: odwołania
Play blinkee.city promocja

Właściciele abonamentów Play i Red Bull Mobile mogą teraz wygodnie zapłacić za przejazd blinkee.city w ramach usługi Zapłać z Play. Tylko teraz otrzymasz 15 minut jazdy gratis!

blinkee.city w Play

Z usługi Zapłać z Play korzysta już kilkaset tysięcy klientów sieci Play i RBM. Oto przykładowy abonament z telefonem:

Od niedawna w usłudze można skorzystać z wypożyczenia skutera lub hulajnogi za pośrednictwem aplikacji blinkee.city. Wystarczy, że podasz swój numer telefonu, a opłata za wypożyczenie zostanie doliczona do abonamentu.

Przez kilka tygodni na klientów operatora czeka niespodzianka – 15 minut darmowej jazdy skuterem lub hulajnogą! Blinkee.city nie pobiera wtedy także opłaty startowej. Aby skorzystać z promocji, nie zapomnij o zaktualizowaniu ich aplikacji!

Blinkee.city to sieć ponad 3000 hulajnóg i skuterów w ponad 30 miastach Polski.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów