Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Alcatel 3X 2019 + TCL w Play od 1 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Play oczyszczacz powietrza TCL

Play promuje zestaw dla ceniących zdrowy tryb życia. Zamów Alcatela 3X 2019 w abonamencie i zyskaj oczyszczacz powietrza w prezencie!

Oczyszczacz powietrza w Play

Alcatel 3X 2019 kosztuje 1 zł w abonamencie Solo L 130. Oto inna przykładowa konfiguracja abonamentu fioletowego operatora z tym smartfonem:

Przejdź do promocji ->

Chcesz obniżyć rachunki miesięczne na osobę? Wybierając pakiet duet lub rodzina, za każdy numer zapłacisz mniej niż w ofercie indywidualnej!

Oczyszczacz TCL TKJ400F z ultradźwiękowym nawilżaczem to gwarancja czystego powietrza w domu i biurze. Urządzenie usuwa do 99,97% zanieczyszczeń z powietrza oraz do 99,99% bakterii. Ma ono precyzyjny czujnik cząstek PM 2,5, który wskazuje aktualny poziom zanieczyszczenia oraz automatycznie uruchamia oczyszczanie. Co więcej, urządzenie wyróżnia się wysoką wydajnością przepływu powietrza (CADR), co oznacza, że już w 8 min oczyści pomieszczenie o powierzchni ok. 40 m2.

 

TCL TKJ400F jest bardzo cichy, zwłaszcza w trybie pracy nocnej (do 25 dB). Wyposażono go w wiele wygodnych rozwiązań, np. przydatne wskaźniki (jakości powietrza, konieczności wymiany filtrów, braku wody w nawilżaczu), 5-poziomowy tryb pracy wentylatora czy czujnik światła. Oczyszczacz ma ponadto podświetlany panel sterowania, blokadę rodzicielską oraz timer.

Zobacz również: oczyszczacz powietrza Xiaomi w Orange

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: