Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

4 nowe telefony w Play bez umowy

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy J5 w Play za 1 zł

Do sklepu internetowego Play, w którym można kupić telefony bez umowy, zawitały nowe modele. Ich ceny mieszczą się w przedziale 549-1499 zł.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Telefony bez abonamentu

Sklep internetowy Play najwyraźniej cieszy się dużą popularnością, skoro w przeciągu kilku-kilkunastu dni oferta operatora zmienia się w sposób znaczący. Wyprzedane smartfony zostały zastąpione przez nowe modele bez blokady SIM-lock, a do każdego z nich dołączany jest starter Play z taryfą Formuła 3 w 1:

Galaxy J5 w Play za 1 zł

Oto nowości w sklepie Play:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: