Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2x 100 GB na lato w Play!

avatar
5
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play 2x 100 GB promocja wakacje

Wakacyjna promocja gigabajtowa w Play! Do zebrania są 2 paczki internetowe po 100 GB!

100 GB ekstra na wakacje w Play!

Pierwsza paczka 100 GB przeznaczona jest na social media. Możesz ją odebrać w Play24 lub kodem USSD *111*642*1#.

Przykładowa oferta Play:

Transfer 100 GB ważny jest do 30 września (do tego czasu możesz go też aktywować – im szybciej, tym lepiej) i przeznaczony na poniższe aplikacje social mediowe:

  • YouTube
  • TikTok
  • Facebook
  • Messenger
  • Instagram

To jeszcze nie koniec! Kolejna promocyjna paczka internetowa 100 GB przekazywana jest dla nowych klientów Play na Kartę. Do 30 dni od aktywacji swojej karty SIM możesz odebrać 100 GB w Play24 lub 50 GB kodem USSD *111*639*1#. Transfer ważny jest przez miesiąc (30 dni).

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Skuszony koniecznością zmiany operatora i pakietem 100 GB zdecydowałem się na migrację. Albo miałem pecha, albo w Play „po staremu”:
– próba dodzwonienia się do 3 salonów w średniej wielkości miastach, dopiero za którymś tam razem i na drugi dzień… finalnie tylko do 2 z 3ech
– na miejscu kolejka 12 minut czekania
– nr przeniesiony na drugi dzień.. jedyny sukces i radość w tej przykrej sprawie
– nr od piątku kiedy to został przeniesiony do dziś nie możliwy do dodania w play24, powód „nie należy do sieci” , na szczęście BOK uruchamia zdalnie pakiety: 100 na start i 100 na aplikacje dla nie umiejących rozmawiać :)
– po dziś dzień max prędkości w odległości 200 m od dużego nie obciążonego BTS to 7 MB/s pobieranie i 1 MB wysyłanie… karta sim w urządzeniu, które bez problemu z kartami innych operatorów osiąga odpowiednio 70-80 / 20 MB , oczywiście był reset ustawień bo więcej BOK-u nie potrafi :) , do tego zabawa z różnymi ustawieniami punktów dostępowych, bo po dziś dzień nie ma jednej aktualnej jasno napisanej instrukcji, korzystałem z:
play.pl/pomoc/serwis/reczna … efonu.html
forumplay.pl/forum/pozosta%C5%8 … one-i-inne
automat dla modelu mojego urządzenia nie działa:
konfiguracja.play.pl
ale bez zmian wobec domyślnych ustawień, które tel otrzymał od razu po włożeniu karty sim. Jak tylko skończy się inna promocja, która trzyma mnie w tej sieci, uciekam jak najdalej od fioletowych ludków, choćby do Otvartej lub Fakt mobile… choćby dlatego, że w tej drugiej średnio po 15 sekundach od inicjacji połączenia rozmawiam z działem techniczym, a nie handlowcem…

Czy tu aby nie ma pomyłki? 100GB na lato( na aplikacje) to jeden pakiet. Ale te dwa 100GB pozostałe to chyba ten sam pakiet dla nowych klientów( w tym przenoszących numer) dostępny 30 dni od daty aktywacji lub przeniesienia numeru do Play, ważny 30 dni od aktywacji wczasie tamtych 30-dni, a oferta obowiązuje do 30.09. Innych 100GB dla obecnych klientów na stronie Play nie widać. Napewno są trzy pakiety? Proszę wskazać 3 linki do 3 regulaminów.

„Transfer 100 GB ważny jest do 30 grudnia”- Proszę poprawić błąd, 100GB jest ważne do końca września.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów