Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

O! Gigantyczna! pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
2
Obowiązuje do: zakończona
OTVARTA 100 GB

O! Gigantyczna! to topowa oferta na abonament w sieci OTVARTA. Mamy tutaj dostęp do nielimitowanych usług i gigantyczny pakiet danych. Najmłodszemu w naszym kraju operatorowi sieci komórkowej, obecnemu od 5 marca 2018 roku, niewątpliwie zależy na zainteresowaniu potencjalnych abonentów, dlatego stara się przygotować ciekawe oferty. Dlatego dziś przeanalizujemy, co możemy zyskać wybierając najbogatszą z ofert – O! Gigantyczna!

OTVARTA – abonament 100 GB

Oferta O! Gigantyczna! jest ofertą na abonament, co wiąże się z podpisaniem umowy z operatorem. Na szczęście jest ona zawierana od razu na czas nieokreślony, dlatego w każdym momencie możemy ją wypowiedzieć. Musimy jedynie zachować 30-dniowy okres wypowiedzenia.


Porównaj ofertę O! Gigantyczna! z konkurencją


O! Gigantyczna! zadebiutowała w październiku 2018 roku. Opłata aktywacyjna wynosi w tym wypadku 24 zł i jest pobierana przy pierwszym rachunku. Miesięcznie za topową ofertę sieci OTVARTA będziemy płacić 55,99 zł.

Rozmowy, SMS-y i Internet w O! Gigantyczna!

Oto dokładny cennik obowiązujący w taryfie O! Gigantyczna!:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 100 GB + 100 GB w nocy
 • cena: 55,99 zł
 • długość umowy: bezterminowa

Pakiet O! Gigantyczna!:

OTVARTA 100 GB

Koszt abonamentu 55,99 zł uwzględnia przyznane upusty. Jeżeli nie zdecydujemy się na e-fakturę, będziemy musieli dopłacać 6 zł więcej. W przypadku braku zgód marketingowych analogicznie co miesiąc będziemy płacić dodatkowe 5 zł. Jednak e-fakturę zawsze warto włączyć, gdyż jest dużo bardziej praktyczna od papierowej.

W ofercie O! Gigantyczna! dostajemy rzeczywiście gigantyczny pakiet internetowy – aż 100 GB na miesiąc. Nieczęsto zdarza się taka oferta. Dodatkowo mamy do dyspozycji kolejne 100 GB w usłudze Internet Noc. W tym wypadku dodatkowy pakiet jest przyznawany codziennie w godzinach od 1:00 w nocy do 8:00 rano. Dane w usłudze transmisji rozliczane są co 5 kB. Po wyczerpaniu przyznanych limitów, nie ponosimy dodatkowych kosztów, jednak prędkość zostaje ograniczona.

Gdybyśmy potrzebowali jednak dokupić kolejny pakiet danych – OTVARTA daje nam taką możliwość. W przypadku topowego abonamentu otrzymujemy kolejne 3 GB Internetu za dodatkowe 10 zł.

Pakiety dostępne w abonamencie działają tylko na terenie naszego kraju. Jeżeli będziemy chcieli korzystać z O! Gigantycznej! za granicą powinniśmy uruchomić Pakiet Wakacyjny. Możemy to zrobić 2 razy w roku kalendarzowym. W ramach Pakietu, mamy do dyspozycji 500 minut na rozmowy w UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinie. Włączany jest on w ciągu 24 godzin i działa przez 14 dni. Koszt usługi to 10 zł.

Warto pamiętać, że OTVARTA świadczy swoje usługi na infrastrukturze Polkomtela. A więc tam gdzie jest zasięg Plusa – powinien również być zasięg tego najmłodszego operatora w naszym kraju.

O! Gigantyczna! – dla kogo?

Dla kogo zatem jest O! Gigantyczna? Dla wszystkich tych, którzy potrzebują naprawdę duży pakiet transmisji danych. A ten jest rzeczywiście ogromny – licząc pakiet nocny, w sumie otrzymujemy aż 200 GB miesięcznie! Jest to jednak oferta dla tych, którzy nie szukają telefonu w abonamencie (operator oferuje sam SIM), poza tym dla wielu może być ona zwyczajnie zbyt droga.

Jej wielką zaletą jest brak długoterminowego zobowiązania, a więc osoby szukające bezterminowej oferty będą zadowolone.

Zalety:

 • aż 100 GB na miesiąc
 • dodatkowe 100 GB w godzinach nocnych (1:00-8:00)
 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y)
 • opcjonalne paczki internetowe
 • opcjonalny pakiet roamingowy (Pakiet Wakacyjny)
 • bezterminowa umowa

Wady:

 • wysoka opłata miesięczna
 • opłata aktywacyjna
 • brak darmowego roamingu UE

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie OTVARTA.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

rewelacyjna oferta. wcześniej za internet i telefon płaciłem więcej niż 100 zł a tu mam wszystko czego potrzebuje za niecałe 60 zł. Usługi stabilne, brak problemów z zasięgiem.

ja też polecam szczególnie dla osób, które chcą co nieco obniżyć stałe rachunki. Korzystamy oboje z mężem od 3 miesięcy. w skali roku można zaoszczędzić całkiem niezłą sumkę. plus za dobry kontakt z ludzmi z infolinii.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: