Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OTVARTA – więcej GB dla przenoszących numer

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
OTVARTA abonament

Od 4 listopada do 31 grudnia przenoszący numer do abonamentu OTVARTA O! Najlepsza! mogą liczyć na niemal dwukrotnie większy pakiet internetowy. Zamiast 11 będzie to aż 21 GB!

21 GB zamiast 11

Umowa z operatorem zawierana jest na czas nieokreślony. Jednorazowa opłata aktywacyjna za przenoszony numer wynosi 24 zł. Oferta promocyjna przeznaczona jest dla osób fizycznych i firm.

Pakiet O! Najlepsza!:

OTVARTA abonament

Paczka 21 GB będzie obowiązywać przez całą umowę – ważne, aby złożyć zamówienie do końca bieżącego roku. Jedynie zmiana taryfy na niższą lub wyższą i powrót do O! Najlepsza! spowoduje anulowanie promocyjnych 10 gigabajtów.

Z oferty mogą skorzystać osoby, którzy nie zalegają z płatnościami.

Źródło: OTVARTA.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: