Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Więcej GB i telewizji dla klientów Orange

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
#ZostańWDomu z Orange

Operatorzy prześcigają się w proponowaniu bonusów zachęcających do pozostania w domu w trakcie trwania epidemii koronawirusa. Bardzo dużo oferuje Orange – więcej GB i TV.

#ZostańWDomu z Orange

Orange ponownie oferuje darmowe 10 GB. Transfer można aktywować wysyłając SMS o treści 10GB na numer 80820. Z pakietu mogą skorzystać właściciele abonamentu indywidualnego, ofert na kartę, a także planów biznesowych (Dla Firm, Orange Biz i najnowsze plany Firmowe).

Przykładowy abonament z telefonem:

Skorzystają również użytkownicy Orange Flex, którzy otrzymają nawet 200 GB transferu na 2 miesiące (100 GB na miesiąc) za 1 zł miesięcznie.

Ciekawie jest także w Orange TV – do 14 kwietnia 3 maja będzie można oglądać odkodowane pakiety telewizyjne (Komfortowy dla klientów telewizji kablowej oraz Extra+ dla klientów telewizji satelitarnej), natomiast do 12 kwietnia będzie można zamówić w VoD wybrane filmy za symboliczne 1 zł.

Orange zapowiada, że to nie koniec bonusów!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.