Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

10 GB darmowego transferu w Orange

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
#ZostańWDomu z Orange

Orange na nowo wprowadził darmowy transfer danych dla swoich klientów. W ten sposób wspiera ich w czasie trwania pandemii koronawirusa.

#ZostańWDomu z Orange

Nowa paczka danych 10 GB – tym razem bez promocji TV – ważna jest do 31 maja. Mogą z niej skorzystać klienci abonamentowi (również plany biznesowe) oraz karciarze.

Przykładowy abonament z telefonem:

Aby otrzymać ekstra transfer, wystarczy wysłać darmową wiadomość SMS o treści 10GB na numer 80820. Aktywacja nastąpi nie później niż 24 godziny po wysłaniu SMS-a.

Paczka nie działa w ofercie Orange Flex i nju mobile. Użytkownicy submarki pomarańczowego operatora mają za to przedłużony bonus 2x 9 GB w nju!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: