Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tidal na lato w Orange od 0,99 zł!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Orange Tidal za 99 groszy

Z okazji zbliżających się wakacyjnych festiwali, Orange Polska i Tidal proponują muzyczną promocję. Dzięki niej korzystanie z tego popularnego serwisu kosztuje tylko 99 groszy miesięcznie – bez obawy o zużywanie transferu w ramach usługi Music Pass od Orange!

Tidal za 99 groszy

Oferta obowiązuje tylko dla nowych użytkowników. Do wyboru są 2 plany – PREMIUM oraz HIFI w cenie wynoszącej odpowiednio 0,99 i 1,99 zł miesięcznie.

Orange Tidal za 99 groszy

Promocyjne ceny obowiązują przez 90 dni, a więc 3 miesiące. Po tym czasie cena pakietów wyniesie 19,99 i 39,99 zł miesięcznie. Poniżej przedstawiamy zakres dostępnych usług w obu planach.

PREMIUM:

  • jakość dźwięku Premium
  • ekskluzywna muzyka, wideo i wydarzenia
  • profesjonalna redakcja

HIFI:

  • jakość dźwięku HiFi +
  • TIDAL Masters +
  • ekskluzywna muzyka, wideo i wydarzenia
  • profesjonalna redakcja

To nie koniec akcji promocyjnych Orange i Tidal! Możesz wziąć udział w konkursie i wygrać podwójny karnet na Kraków Live Festival 2019. Co musisz zrobić:

  1.  Załóż konto w TIDAL.
  2.  Stwórz swoją playlistę (minimum 10 utworów)
  3. Skopiuj do niej link i wypełnij formularz zgłoszeniowy na https://try.tidal.com/orangemusicpass.

Pytanie konkursowe, na które należy odpowiedzieć w powyższym formularzu, brzmi następująco:

Gdybyś mógł słuchać muzyki non-stop bez limitu danych, której piosenki ze swojej playlisty słuchałbyś najczęściej i dlaczego?

Konkurs trwa do 12 lipca – do końca tego dnia (do 23:59) możesz przesłać swoją odpowiedź.

Przy okazji Orange przypomina o swojej promocji Music Pass skierowanej dla użytkowników Orange Flex i nowych Planów Mobilnych, w której korzystanie z serwisów muzycznych (w tym Tidal) jest darmowe przez 100 dni.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: