Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Telefon tygodnia w Orange – Samsung Galaxy A7 bez umowy

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Orange oferuje supersmartfony bez abonamentu. Jednym z nich, który został wyróżniony w mijającym tygodniu, jest Samsung Galaxy A7 wyposażony w potrójny aparat fotograficzny.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Galaxy A7 na raty

Samsung Galaxy A7 (2018) to nowoczesny sprzęt. Posiada ekran Super AMOLED 6,0″, 3 aparaty na pleckach, ośmiordzeniowy procesor i 4 GB pamięci RAM. W ofercie bez umowy dostępnej tylko dla klientów Orange kosztuje 1300 zł (20 rat po 65 zł). Jeżeli wolicie go w abonamencie na 2 lata, to przedstawiamy alternatywę z Galaxy A7 za 0 zł na start:

Samsung Galaxy A7 na raty

Średniobudżetowy smartfon koreańskiego producenta jest dostępny w Orange od niedawna i jest jednym z najciekawszych modeli w swojej kategorii cenowej.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów