Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Letnie hity cenowe Huawei w Orange bez umowy

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei promocje Orange

Właśnie teraz można kupić w lepszej cenie zestawy Huawei w Orange. Sprzęt dostępny jest bez umowy na abonament, nie tylko dla klientów Orange.


>>> Przeczytaj recenzję Huawei P30 Pro <<<


W promocji dostaniemy sam sprzęt Huawei – bez dwuletniego abonamentu, ale dla jego zwolenników przedstawiamy przykładowy pakiet z telefonem Huawei:

Huawei promocje Orange

Oto letnie zestawy Huawei w Orange bez umowy z prezentem gratis:

Nie wiadomo dokładnie jak długo potrwa promocja Huawei w Orange, ale można zakładać, że będzie dostępna do końca lata. Lepiej nie zwlekać z podjęciem decyzji!

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: