Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nawet 1500 zł oszczędności na rok w Orange z Kartą Dużej Rodziny

Obowiązuje do: odwołania
Abonament Orange

Orange oferuje olbrzymie zniżki dla rodzin z co najmniej trójką dzieci. Dzięki promocji czwarta i piąta karta SIM może być zupełnie darmowa!

Rabaty dla rodzin w Orange

Mając Kartę Dużej Rodziny można naprawdę wiele zaoszczędzić w nowym abonamencie Orange. Dla przykładu – pięcioosobowa rodzina zaoszczędzi w Planie Mobilnym 45 aż 1560 zł w skali roku!

Abonament Orange

Orange oferuje zniżkę -25 zł na czwartą i piątą kartę SIM dla osób z Kartą Dużej Rodziny. Sumując ten rabat ze standardową promocją -20 zł za wspólny abonament otrzymujemy 2 darmowe numery w Planie Mobilnym 45 dla pięcioosobowej rodziny. Plan Mobilny 45 kosztuje wówczas miesięcznie tylko 95 zł, a więc 19 zł na osobę. Standardowa opłata w wersji indywidualnej to 45 zł! Ponadto za każdą kolejną dokupioną kartę SIM (licząc od drugiego numeru) wpływa dodatkowe 3 GB na konto.

Obniżki znajdziemy również w wyższych abonamentach. Za czwartą i piątą kartę SIM zapłacimy odpowiednio:

Plany Mobilne Orange zapewniają nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y. Im wyższy abonament, tym zwiększa się dostępna paczka internetowa na osobę. W powyższych ofertach jest to odpowiednio 7, 15 i 30 GB na pełnej prędkości transferu.

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów