Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Orange Love – tablet i inne bonusy w prezencie pod choinkę!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Orange promocja świąteczna

W swoim pakiecie łączonym Orange Love dorzuca w prezencie na zbliżające się powoli Święta tablet za symboliczną złotówkę – a to dopiero początek! Co jeszcze dostaniesz w ofercie Orange Love?

Święta w Orange Love

Na co możesz liczyć w przypadku Orange Love? To nic innego, jak kilka różnych usług na jednym rachunku. Wspólnym mianownikiem jest światłowód (prędkość do 300, 600 Mb/s lub 1 Gb/s) i abonament komórkowy z transferem danych o wielkości 100 GB.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ORANGE LOVE NA ŚWIĘTA NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jaką ofertę możesz wybrać i co w niej dostaniesz? Uwaga – podane ceny dotyczą opcji ze światłowodem do 600 Mb/s (promocja nie obejmuje wariantu 300 Mb/s).

  • Mini – 105 zł miesięcznie, światłowód, abonament komórkowy
  • Standard – 130 zł miesięcznie, światłowód, abonament komórkowy, 131 kanałów TV (w tym 102 w HD i 1 w 1K), telefon internetowy
  • Extra – 180 zł miesięcznie, światłowód, abonament komórkowy, 181 kanałów TV (w tym 145 w HD i 1 w 1K), telefon internetowy

Jak widzisz, już w standardzie otrzymujesz całkiem sporo. Teraz z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia otrzymasz dodatkowe bonusy!

  • pierwsze 6 miesięcy abonamentu za 0 zł
  • tablet TCL TAB 10 Gen 2 za 1 zł (rekomendowana cena przez producenta na 04.10.23 r.: 699 zł)
  • opcjonalnie Netflix przez pierwsze 6 miesięcy w prezencie

Promocja Orange trwa maksymalnie do 3 stycznia przyszłego roku lub wyczerpania zapasów tabletów i/lub kuponów zniżkowych. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji!

Zobacz również: Zrób sobie prezent na Święta – Orange Światłowód za 0 zł

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: