Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Szkolny duet Orange – abonament i Internet z rabatem 240 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Orange Open rabat za duet

Orange Open rabat za duet

Potrzebujesz abonamentu bez limitów z dobrym telefonem, a także Internetu mobilnego? Łącząc w Orange te dwie usługi możesz liczyć na rabat w wysokości 240 zł!

Rabat za wykupienie kilku usług mobilnych

Orange proponuje nowoczesnego Samsunga Galaxy S7 Edge w opłacie startowej wynoszącej 749 zł. Opłaty miesięczne wynoszą 150 zł, z czego 95,01 zł to rata za smartfona. Oto oferowany plan taryfowy:

Co więcej, dzięki promocji Orange dostaniemy nie 5, a 15 GB za tę samą cenę! Dodatkowo, w pakiecie łączonym oferowany jest Orange FreeNet za 79,91 zł miesięcznie, z czego 35,01 zł to opłata za urządzenie – Samsunga Galaxy Tab A 10.1 (2016). Oto parametry Internetu Orange FreeNet:

  • pakiet danych – 40 GB + 10 GB za podpisanie umowy online
  • prędkość łącza – 10 Mb/s, po wyczerpaniu pakietu danych prędkość 3G/LTE

Rabat jest dostępny dla osób zawierających umowę na 24 miesiące w ramach Orange FreeNet oraz Smart Plan LTE lub Smart Plan LTE Wspólny. Więcej na temat szczegółów oferty promocyjnej Orange w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: