Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta tygodnia Orange – Samsung Galaxy S10 lite taniej o 408 zł

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy S10 lite promocja

Tylko przez najbliższe 7 dni możesz zaoszczędzić nawet ponad 400 zł w Orange. Kup Samsunga Galaxy S10 lite w abonamencie operatora i ciesz się niższymi cenami!

Promocja z Galaxy S10 lite

Promocja trwa jeszcze dokładnie przez 6 dni i 9 godzin. Orange obniża ratę za tego atrakcyjnego smartfona ze 117 na 100 zł w abonamencie Plan Mobilny 55:

Przejdź do promocji ->

Do opłaty ratalnej za Samsunga Galaxy S10 lite należy dodać opłatę za abonament w wysokości 55 zł. Tylko przez najbliższy tydzień rachunki będą wynosić miesięcznie jedyne 155 zł!

W skali 2 lat trwania umowy oszczędzisz dokładnie 408 zł. Taki sam rabat zapewniany jest w ofercie łączonej Orange Love. Z kolei w ofercie bez abonamentu na raty z Galaxy S10 lite zyskasz równe 100 zł.

SPRAWDŹ najlepsze oferty z Samsung Galaxy S10 lite

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów