Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta tygodnia Orange – Samsung Galaxy S10 lite taniej o 408 zł

Obowiązuje do: 07.05.2020

Tylko przez najbliższe 7 dni możesz zaoszczędzić nawet ponad 400 zł w Orange. Kup Samsunga Galaxy S10 lite w abonamencie operatora i ciesz się niższymi cenami!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Promocja z Galaxy S10 lite

Promocja trwa jeszcze dokładnie przez 6 dni i 9 godzin. Orange obniża ratę za tego atrakcyjnego smartfona ze 117 na 100 zł w abonamencie Plan Mobilny 55:

Przejdź do promocji ->

Do opłaty ratalnej za Samsunga Galaxy S10 lite należy dodać opłatę za abonament w wysokości 55 zł. Tylko przez najbliższy tydzień rachunki będą wynosić miesięcznie jedyne 155 zł!

W skali 2 lat trwania umowy oszczędzisz dokładnie 408 zł. Taki sam rabat zapewniany jest w ofercie łączonej Orange Love. Z kolei w ofercie bez abonamentu na raty z Galaxy S10 lite zyskasz równe 100 zł.

SPRAWDŹ najlepsze oferty z Samsung Galaxy S10 lite

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów